Stichting Dierenvoedselbank AnimalCare Limburg
                                                                          ONDERSTEUNING AAN MENS ÉN DIER

ARTISTS 4 ANIMALS

Op Werelddierendag 4 oktober start onze dierenvoedselbank een unieke veiling onder de naam "Artists 4 Animals". Diverse bekende Limburgse & Nederlandse artiesten hebben geheel belangeloos iets ter beschikking gesteld. U kunt vanaf 4 t/m 15 oktober bieden op deze veilingen. Zo kan er (op alfabetische volgorde) geboden worden op (vaak gesigneerde) verzamelaarsobjecten van:

ARMIN VAN BUUREN - BEN LIEBRAND - DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE - HARDWELL - MENTAL THEO - PAUL ELSTAK

ANDRÉ HAZES JR. - DRIES ROELVINK - JANNES - MARCO SCHUITMAKER - MART HOOGKAMER - NAJIB AMHALI - NORMAAL

BEPPIE KRAFT - BIG BENNY - FRANS THEUNISZ - ROWWEN HÉZE

De veiling is afgelopen. Er is een bedrag van maar liefst € 1.174,11 geboden.

VEILINGPAGINA "ARTISTS 4 ANIMALS"

Onderstaande artiesten (op alfabetische volgorde) hebben iets gedoneerd en kan geboden worden op de beschreven veilingen:

André Hazes (veilingnummer: A4A-001)
U kunt bieden op een gesigneerde, nog niet verkrijgbare, cd (releasedatum: 06-10-23). Klik HIER voor de link naar deze veiling.

Armin van Buuren  (veilingnummer: A4A-002)
U kunt bieden op een persoonlijke videoboodschap van Armin van Buuren. Klik HIER voor de link naar deze veiling.

Ben Liebrand  (veilingnummer: A4A-003)
U kunt 4x bieden op unieke, gelimiteerde, gesigneerde collector items. Klik HIER voor de link naar deze veiling.

Beppie Kraft  (veilingnummer: A4A-004)
U kunt bieden op een gesigneerde cd en een Meet & Greet met Beppie Kraft. Klik HIER voor de link naar deze veiling.

Big Benny  (veilingnummer: A4A-005)
U kunt 4x bieden op gesigneerde cd+dvd pakketten. Klik HIER voor de link naar deze veiling.

Dimitri Vegas & Like Mike  (veilingnummer: A4A-006)
U kunt bieden op een merchandise pakket: gesigneerde tas, gesigneerde dubbel cd, cap, sokken en T-shirt. Klik HIER voor de link naar deze veiling.

Dries Roelvink (veilingnummer: A4A-017)

U kunt bieden op een gesigneerde autobiografie. Klik HIER voor de link naar deze veiling.

Frans Theunisz  (veilingnummer: A4A-007)
U kunt bieden op een exclusief optreden van Frans Theunisz. Klik HIER voor de link naar deze veiling.

Hardwell  (veilingnummer: A4A-008)
U kunt 2x bieden op een gesigneerde Hardwell dubbel LP + gesigneerd boek "This is my church / 25years EDM". Klik HIER voor de link naar deze veiling.

Jannes  (veilingnummer: A4A-009)
U kunt bieden op een merchandise pakket (cap, 5 gelimiteerde cd’s, sjaal, sleutelhanger, T-shirt). Klik HIER voor de link naar deze veiling.

Marco (Engelbewaarder) Schuitmaker  (veilingnummer: A4A-010)
U kunt 2x bieden op een persoonlijke handtekeningen kaart. Klik HIER voor de link naar deze veiling.

Mart Hoogkamer  (veilingnummer: A4A-011)
U kunt bieden op zijn LP “tot nu toe”. Klik HIER voor de link naar deze veiling.

Mental Theo (veilingnummer: A4A-012)

U kunt bieden op een exclusief, limited edition, DJ bomber jacket van CLMT (Charly Lownoise & Mental Theo). Klik HIER voor de link naar deze veiling.

Najib Amhali  (veilingnummer: A4A-013)
U kunt bieden op een (door Najib Amhali) gesigneerde biografie. Klik HIER voor de link naar deze veiling.

Normaal  (A4A-014)
U kunt bieden op een Normaal T-shirt gesigneerd door Bennie Jolink. Klik HIER voor de link naar deze veiling.

Paul Elstak  (A4A-015)
U kunt bieden op een pakket bestaande uit een gesigneerde biografie + uniek gesigneerd T-shirt. Klik HIER voor de link naar deze veiling.

Rowwen Héze (A4A-016)
U kunt 4x bieden op diverse merchandise artikelen. Klik HIER voor de link naar de veiling.

Disclaimer:

- alle veilingen worden gehouden met toestemming van, en artikelen geschonken door, de genoemde artiesten of diens management.

- de veilingen starten 04 oktober 00:01 uur en eindigen op 15 oktober om 20:00 uur (meteen 5 minuten na het laatste bod).

- door het plaatsen van een bod gaat de deelnemer akkoord met een betaalverplichting als men de veiling wint.

- de winnaars dienen het geboden bedrag binnen 48 uur na het sluiten van de veiling over te maken naar de stichting. Zij ontvangen hierover een bericht.

- de artikelen kunnen worden afgehaald bij ons contactcentrum in Brunssum. Opsturen (indien mogelijk)? Alleen tegen bijbetaling verzendkosten.

- de winnaar van de veiling van de videoboodschap door Armin van Buuren, krijgt bericht van het management over de afhandeling.

- het optreden van Frans Theunisz dient plaats te vinden in 2024 (datums in overleg met de artiest én buiten het Carnavalsseizoen). Het startbedrag voor deze veiling is vastgesteld door de artiest waarbij de gehele opbrengst naar de stichting gaat.